آمار وب سایت

1397/11/28

با توجه به اهمیت بهینه سازی و تبلیغات اینترنتی و تاثیر بسیار بالای آن بر پیشرفت وب سایت بدست آوردن اطلاعات دقیق آماری می تواند کمک زیادی به تصمیمات شما در بودجه بندی تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی شما داشته باشد و شما را در انتخاب کلمات درست و مفید برای پیشرفت سایت راهنمایی کند.

بیشتر بخوانید

الگوریتم جدید گوگل RankBrain چگونه عمل می کند ؟

1397/11/23

زمان زیادی از معرفی الگوریتم RankBrain نمی گذرد اما هم چنان نگرانی هایی در مورد تاثیر ان بر نتایج جست و جوی گوگل و رتبه بندی سایت ها وجود دارد . در این مقاله قصد داریم تا نکات مفیدی درباره الگوریتم (RankBrain) گوگل به شما ارائه کنیم و در پایان مقاله متوجه خواهید شد که گوگل تا چه اندازه هوش مصنوعی خود را بهبود داده است و هوشمند تر شده است .

بیشتر بخوانید

حمله دیداس DDOS چیست ؟ (آشنایی با انواع حمله DDOS )

1397/11/21

حمله دیداس – DDoS مخفف ( Distributed Denial of Service ) به معنی فرستادن اطلاعات بیش از حد به یک سرور و استفاده خارج از محدوده از منابع (پردازنده، پایگاه داده، پهنای باند، حافظه و…) به طوری که به دلیل حجم بالای پردازش، سرویس دهی عادی آن به کاربرانش دچار اختلال شده یا از دسترس خارج شود.

بیشتر بخوانید

چهار عصر بشریت و عصر اطلاعات

1397/11/16

بازاریابی اینترنتی برخی از افراد جامعه هنوز درک درستی از حضور در اینترنت و بازاریابی اینترنتی ندارند ، برنامه نویسی و علوم کامپیوتر که یکی از پر درآمد ترین شغل ها در قرن اینترنت است هنوز در کشور ما جایگاه ایده عالی ندارد و حتی بسیاری از فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر شغل نامربوط به رشته خود را انتخاب کرده اند

بیشتر بخوانید

تجربه ی کاربر چیست ؟

1397/11/15

UI که مخفف User Interface می باشد به معنای “رابط کاربری” بخشی از طرح می باشد که زمانی که کاربر در حال رویت وب سایت می باشد آن را مشاهده می نماید و UX که مخفف User Experience است به معنای “تجربه ی کاربر ” می باشد .

بیشتر بخوانید

موتورهای جستجوگر چطور کار می کنند ؟

1397/11/10

موتورهای جستجوگر یا Search Engines ها در کل دو عملکرد اصلی دارند : خزیدن ( Crawling ) و ساخت Index ارائه نتایج جستجو به کاربران که به وسیله ی آن نتایج جستجو را برای کاربران به ترتیب رتبه ای که به صفحات می دهند و مرتبط بودنشان با درخواست کاربر فراهم می کنند.

بیشتر بخوانید

استفاده کاربران از موتورهای جستجوگر

1397/11/10

یکی از مهمترین مواردی که برای ایجاد و طراحی یک وب سایت بهینه و محبوب باید به آن توجه کرد درک این مطلب است که کاربران شما به دنبال چه مطلبی هستند و چه چیزی برای آنها جالب است ؟ زمانی که نیاز کاربران را درک کردیم می توان فعالیت موثرتری داشته باشیم .

بیشتر بخوانید

تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغات

1397/11/08

تبلیغات عمدتا آزار دهنده است و بیشتر افراد هرگاه احساس کنند که پیامی در تلفن همراه ، وب سایت ها و یا از سوی یک بازاریاب تشویق به خرید و خرج کردن پول می کند آن را نادیده می گیرند و ممکن است واکنش منفی نشان دهند. همچنین در بیشتر تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات محیطی مانند بیلبوردها و یا تبلیغات تلویزیونی تمام افرادی که در معرض تبلیغ شما قرار میگیرند مشتری شما نیستند !

بیشتر بخوانید

تفاوت ساب دامین و ساب دایرکتوری

1397/11/07

ساب دامین و ساب دایرکتوری یکی از پر کار بر ترین اصطلاحات در زمینه ی طراحی وب و اینترنت است، و به شما اجازه می دهد تا قسمتی مجزا و خاص ( مانند فروم یا وبلاگ ) برای وب سایت خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید